Maris fitness

Maris Lember

Head rahvusvahelist naistepäeva!

Rahvusvahelise naistepäeva puhul tahan käsitleda teemat, mille olete kallid Instagrami jälgijad ise mulle andnud. Sain nimelt 7 erinevalt teema püstitust oma jälgijatelt, mis olid vähem või rohkem sama laadi. Tänane postitus on teile ja kõigile naistele läbi minu kogemuse ja silmade.

Pean ütlema, et olen lõpmatult naistega õnnistatud ja saan suhelda naistega palju. Olen selle eest väga tänulik ja eriti tänu sellele, olen õppinud naistest ja endast väga palju. Mina tunnen, et on olnud imeline ärgata tänaseni naisena. Minu jaoks on see on privileeg ja õnn. Olen tänulik, et saan olla naine ja saan elada vaba elu. Saan vastutada ise oma otsuste ja tegude eest.

Olemisvabadus on imeline ja elus oluline. Mille mõistmiseks läks minul oma elus aastaid. Hetk millal mõistsin, et suudan igas olukorras olla mina ise, vabastas mind. Mõistsin, et olen iseenda juht.

Mis mind inspireerib? Mis teeb naise minu jaoks tugevaks?

Nii lihtne on öelda “tugev naine”. Kuid tegelikult “tugevad” naised tavaliselt on just need kes seda ise endast nii ei arva. Tugev naine on läbi minu silmade on üks haavatavamaid ja siiramaid, sest on oma tugevuse saavutanud läbi väljakutsete.

Minu jaoks pole tugev naine see kellel on lõvi hoiak, vaid põhimõtted, millele nad truuks jäävad. Nende moto on: ela ise ja lase teistel elada. Tugevus ei tähenda lõvina ringi käimist, see ei ole väline jõud vaid pigem on see seotud vaimse jõuga.

Tugevad naised on õnnelikud, kui teised on edukad. Sest nad näevad elu laiemalt. Need naised toetavad ja annavad üksteisele mitte ei võta üksteiselt. Nad on üksteise üle õnnelikud, kasvavad koos. Tugevad naised küsivad abi, kui nad seda vajavad, mõistes, et abi vajamine ja küsimine ei võrdu nõrkusega. Nad ei oota, et teised nad päästaksid. Nad päästavad ennast. Tugev naine mõistab, et läbikukkumine on vältimatu, ja seetõttu kasutab ta seda targalt enda heaks. Ta võtab löögi vastu: ta teeb kogu töö, annab endast kõik. Ta ei kõhkle, viivita ega otsi vabandusi, miks mitte alustada, sest kardab ebaõnnestumist. Tugev naine selle asemel mõistab, et ebaõnnestumine on järjekordne õppetund kus õppida ja edasi liikuda.

Olge ennekõike oma elu kangelannad

Kõik me siin ilma peal oleme kogenud nii negatiivseid kui positiivseid elusituatsioone, mis käivad vähem või rohkem meiega terve elu kaasa. Sa võid olla ohver, kuid ära käitu nagu oleksid ohver. Otsi lahendusi ja kuid teadvusta mida oled läbi elanud. Ära jookse läbi elatu eest peitu! Võta vastu see trauma, käsitle see ja õpi ennast austama. Näe probleeme ja takistusi võimalusena õppida.

Väljakutsete eest peitu pugemine ei vii mitte kuskile. Ükstapuha kui hirmus see võib tunduda, peaksid kuulama alati oma kõrgeimat mina. Sa ei pea selleks astuma lõvi rolli – jää rahulikuks, vaos hoituks, mis on kõige tähtsam. See näitab sinu jõu sügavust. Tean, et see nõuab palju julgust, mida tihti sul ei ole, kuid usun, et sa ei taha jääda takistuste varju. Ära anna neil määritleda oma ülejäänud elu. Muuda ise oma elu elamisväärseks ja ole uudisimulik uurima elu iga nurga alt.

Mina sain juba ammu aru, et ma ei ole nõus elama igavat, oodatud elu – see pole see, mida ma endale tahan. See on minu moodi elu, kus saan ennast pidevalt üllatada ja samas tunda rõõmu julguse eest nõuda elu, mida olen väärt. Julgelt elamine nõuab minult mugavustsoonist välja astumist. Kõik mida elus olen tahtnud, nõuab, et oleksin julge ja valmis võtma riske. Tugevad naised unistavad suurelt, seavad erakordseid eesmärke ja lähevad nende poole entusiastlikult.

Iga tugev naine ei taha alati tugev olla

Täpselt nii ongi: igal tugeval naisel on soov mitte olla tugev koguaeg. Kuna ta peab end maksma panema igal ajal ja igal pool, et elu jääda ja seista oma vajaduste eest. Just need naised vajavad toetust isegi rohkem kui teised, sest neil on suur soov tunda end nõrgana ja hoolitsetuna. See naine ei taha olla lõvi ega taha alati teha kõiki otsuseid. Ta ei soovi alati olla see, kes kõigega üksi hakkama saab. Ta tahab kõige enam, et seda tehakse talle. Ükskõik millisel viisil. See võib olla nii siiras “aitäh” kui ka soe kallistus, koos veedetud aeg või massaaž. See ei ole seotud üldse materiaalsete asjadega vaid vaimsete.

Hirm on ainult emotsioon

Tavaliselt seostame hirmu asjadega nagu mure oma lähedaste pärast, traumaatilised sündmused, vms. Tänu hirmule kardame muutusi, edu ja ebaõnnestumisi. Hirm ohjeldab meie käitumist, kuid lõppude lõpuks see ei saa teenida meid. Hirm teeb meile haiget!

Sõbranna ütles mulle alles mõned nädalad tagasi väga hea lause: “Kui sinu valu muutub suuremaks kui sinu hirm, siis avad ukse enda sees olevale jõule. Hirm on normaalne. See, et sa kardad on tervislik, kuid see ei muuda seda kes sina sisimas oled ja tahad olla.

Ole tugev aga naiselik naine

Mina näen, et naise jõus on tohutu elegants. Selline naine on tegelikult leebe, hooliv, lahke, teadlik, järeleandlik, abivalmis ja ennastohverdav inimeste jaoks kes on ülimalt olulised neile. Nad on pehme häälega – kuid kindlal viisil.

Tugevate naiste jõud on minu jaoks imeline, seda peab imetlema. Nad on naiselikkuse ja elegantsi parimad näited. Nad on esmaklassilised versioonid endast. Nad hoolitsevad oma lähedaste eest ja on ühed parimad partnerid elus ja armastuses. Nad teavad, kes nad on, ning mida väärivad, usuvad, mõtlevad ja nende käitumine on selle kõigega kooskõlas. Nad mõistavad, et igaüks meist on tähelepanuväärselt ainulaadne.

“Mõtle nagu kuninganna. Kuninganna ei karda ebaõnnestuda. Ebaõnnestumine on järjekordne hüppelaud tugevuse poole.” – Oprah Winfrey.

Tugevad naised ja tingimusteta armastus

Tugevad naised eelistavad olla õnnelikud üksi, mitte õnnetus suhtes. Kuid mina näen, et üksi olemise ja üksikuna tundmise vahel on tohutu erinevus. Tugevad naised ei karda üksi jääda. Kuid see ei tähenda, et neile meeldiks üksi olla.

Tugevad naised ei ole üksi, sest nad teavad mida nad vajavad. Need naised on elus sihikindlad, siirad, südamlikud enda vastu ja nad ei taha “raisata” oma armastust ja usaldust inimeste peale, kes seda ei väärtusta. Nad ei vaja päästmist, nad vajad kedagi kes kulgeb nendega koos. Nad vajavad tugevat vundamenti partnerilt, sest need naised ei vaja ellujäämiseks partnerit.

Kas te olete kunagi mõelnud, et selline tugev naine on ka meeletult hea partner, sest tema elu põhimõtted ja sihikindlus, vankumatud ja järjekindlad elupõhimõtted pädevad ka partnerluses?

Need naised lihtsalt ei määratle end oma partneri, tema elukutse või sotsiaalse positsiooni järgi. Sest nad teavad, et saavad kõigega ise hakkama. Partnerlus tähendab neile palju rohkem kui seda. Kuid paljusid mehi hirmutavad intelligentsed ja samal ajal atraktiivsed naised. Mida näiteks mina olen oma elus kogenud aastaid. Nad lihtsalt kardavad mind. Sest julgen öelda välja mida vajan ja mida ei. Kuid kui paljud nendest meestest on lihtsalt ise hirmust ohjeldatud ja tänu sellele jäävad eemale nendest tugevatest naistest kes võivad olla parimad partnerid üldse. Tugevad naised seisavad oma vajaduste ja partneri vajaduste eest võrdselt. Mis teeb nende pühendumisest meeletult tugeva ja siira. See on parim alus võrdsele partnerlusele, mis võimaldab tunda palju vabadust, õnne ja seiklusi. Minu jaoks on enesearmastus tõelise armastuse võti.

NAISELIKKUS LÄBI MINU SILMADE

Mina seostan naiselikkust tugevalt emotsionaalsusega. Ma elan, tunnen ja hingan tugevalt. Olen väga emotsionaalne ja emotsioonid annavad elule elu maitse. Naiselikkus on tundlikkus, mida kõige paremini täiendab teise inimese jõud.

Naiseks olemine tähendab minu jaoks ka ilu. Enda eest hoolt kandmine mitmel võimalikul viisi. Naudin naiselikkuse rõhutamist erinevates olukordades, meikimist, soengu tegemist ja parimate külgede rõhutamist. Väike edevus toob ellu kergust ja naudingut sobivas koguses. Kaunid riided, ehted ja aksessuaarid on alati olnud osa naiselikkust.

Naiselikkuse bioloogiline olemus on elu jätkamise võime. Emadus pole aga minu enda naiselikkusega tugevalt seotud ja ma pole seda kogenud. Kuid naiselikkus on veel palju muud. Olen ajas suutnud mõista, et mitte keegi teine ​​ei saa määratleda minu naiselikkust ja mina omalt poolt ei saa määratleda oma kaasõdede naiselikkust. See on isiklik kogemus iseendaga.

Naine – tunne rõõm selle üle, mis on, ja ole see kes olla tahad.

See on Sinu elu. Siin ja praegu. Kuid mina enda kogemusest tean, et elus võib olla perioode, mis sellelt rajalt eemale tõukavad. Tean, et kanname kaasas seljakotti, mis on täidetud erinevate postitiivsete ja negatiivsete kogemustega. Kuid ärme anna nendel määritleda meid kogu meie ülejäänud elu!

Läbi elatud perioodid võivad olla naisele kõikehõlmavad. Mõjutavad vaimset heaolu, enesekindlust, tegevusvõimet, füüsilist tervist, turvatunnet ja sotsiaalseid suhted. Meie keha ja vaim püüavad end kaitsta ja reageerida ebaloomulikule olukorrale loomulike vahenditega.

Naised, nad võitlevad suurte elumuutustega, kogemustega ja sellest, kuidas enda eest hoolitsemine on seotud nende eneseväärtusega. Nad teavad, et peaksid enda eest paremini hoolitsema, kuid sageli ei tee seda enne, kui jõuavad mingisse murdepunkti.

Niisiis, miks on enda eest hoolitsemine naistele nii raske?

Kui korraks mõelda, siis enamik naisi, on kasvatatud esmalt teiste eest hoolitsema. Tundub õige asi olevat eks? Võib tunduda isekas hoolitseda enda eest enne, kui teiste, kes nendest sõltuvad. Eelkõige tundub see pideva võitlusena, et leida aega oma kiires päevas, mil pere, karjäär, sõbrad ja kogukond võistlevad sinu lähelepanu eest. Kõik teavad, et see on tõsi aga aega selleks on raske aega leida. Kui oled kurnatud, ei suuda sa anda endast kõike, mis sinus peitub. Võta aktiivne roll enda heaolu ja õnne kaitsmisel. Tõde on see, et kui sa enda eest ei hoolitse, ei ole sul palju teistele anda.

“Kõige valusam on ennast kaotada, kui armastate kedagi liiga palju ja unustate, et olete ka eriline.”

Enda eest hoolt kandmine on arenenud oskus ja praktika. See, et sa hetkel ei hoolitse enda eest, ei tähenda, et sa seda kunagi teha ei saaks. See on omandatav oskus ja see nõuab harjutamist. Midagi harjutada tähendab seda regulaarselt teha. See ei tähenda seda täiuslikult teha.

Alustamine on esimene samm. Millise väikese sammu saad teha, et seada isiklikud vajadused oma prioriteetide nimekirja esikohale? Alusta lisades oma igapäevarutiini ainult üks väike asi ja tee seda regulaarselt.


Kes teab sinust paremini, mida sa vajad? Kas sul on vaja puhata? Vajad head toitu, jalutuskäiku metsas? Massaaži? Rahu ja vaikust?

Keegi peale sinu ei tea täpselt, mida vajad. Uuri ja avasta ennast. Kui sa ei tea, mida vajad, kuidas peaks teised siis seda teadma? Kui sa tead ja teed, saavad sellest aru ka sinu ümbritsevad inimesed. Sea oma ajale, ruumile, ümbritsevatele inimestele ja energiale piirid, õpeta neid!

Ole julge ja väljenda ennast. Sinu ümbritsevad inimesed õpivad tänu sellele austama sinu vajadusi ja sind.

Lisa kommentaar

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi