Minust

Tere tulemast!

Loome ja rikume reegleid koos

Armastan liikumist – see teeb mind rõõmsaks ja annab energiat. Olen tegelenud erineval tasemel spordialadega suusatamisest jõutõstmiseni. Juba noorena tundsin huvi piiride kompamise ja nihutamise vastu. Minu suur kirg on aidata oma kogemuste ja teadmistega neid inimesi, kes ei oska või ei suuda üksi leida piisavalt motivatsiooni, et olla regulaarselt füüsiliselt aktiivsed.

Minu eesmärk on motiveerida inimesi rohkem liikuma läbi isikliku eeskuju ja teadmiste. Treenin ja nõustan erineva vanuse ja eesmärgiga inimesi.

Kui soovite oma elu muuta ning vajate abi, siis võtke minuga julgesti ühendust! See ei tähenda ainult treeninguid ja palju higi, vaid ka toitumisalast nõustamist ja üldist heaolu saavutamist.

See teekond on alustamist väärt!

Nende sõnade ja meeleoluga … ootan teid kõiki südamest oma seiklustega ühinema!

Ma olen sertifitseeritud treener

Minu sertifikaadid ja koolitused

Miks fitness sport?

ML Fitness Team

Fitness sporti tembeldatakse kergesti vaid välimusele orienteeritud spordialaks. Mõni Fitness võistleja kindlasti teebki seda sporti vaid välimuse pärast, aga kindlasti mitte kõik. Mina olen valinud Fitness spordi, sest mulle lihtsalt väga meeldib teha trenni sihipäraselt, toituda regulaarselt ja „fitness“ vorm on see, milles ma ennast kõige paremini tunnen. Naudin kõike, mis sellega kaasas käib. Isegi siis kui ma ei võistle, elan samasugust elu – see on osa minust ja minu elustiil. Mina ise motiveerin ennast olema heas füüsilises vormis ja seda ka siis kui ma võistlusspordiga ei tegeleks. Ausalt öeldes ei tunnegi ma suurt tungi pidevalt võistelda. Aga kuna ma elan sellist elu nii või naa, siis miks mitte siis vahepeal rasvakihi alla piiluda ja seda ka teistele näidata? Ma teen seda kõike ju enda, mitte kellegi teise pärast. Tahan alati olla enda parim versioon ja püüan olla selle saavutamisel väga sihikindel. 

Jälgi mind #treenermaris