SD programm

Maris fitness | Eratreener Maris Lember

SD programmiga õnnestud

Programmi kestvus 8 nädalat

SD programm pakub lihtsalt ja tõhusalt kaalu langetamist. Tavalistest toiduainetest koosnev mitmekülgne ja tervislik toitmusprogramm aitab kiiresti ja turvaliselt soovitud kaalu saavutada.

Alusta oma teekonda tervislikuma elu poole juba täna!

Alusta kaalu langetamist süües tavalist tervislikku toitu

Sinu uus algus!

Programmi ajaga on võimalik kaalu langetada ainuüksi dieeti järgides. Dieedi aluseks on mitmekülgne ja tervislik toit, see ei ole järjekordne madala kaloraažiga dieet. Programmis päriselt süüakse, sest keha vajab kaalu langetamiseks energiat. Kuna SD programmis kasutatud toiduained ja retseptid on täiesti tavaline igapäevatoit, on selles programmid õpitud toitumisharjumusi lihtne jätkata ka pärast.

Võid kasutada ette antud retsepte või koostada ise endale sobiv retsept, sest kõik toidu kogused on ette antud.

Programm arvestab vajalikku süsivesikute, valkude ja rasvade tarbimist. Dieedi toorainest saab valmistada head igapäevast põhitoitu. Lisaideid kokkamiseks saad koolitusel kaasas olevast retseptiraamatust (PDF), kust leiad maitsvaid tervislikke retsepte hommiku- ja õhtusteks suupisteteks, vahepaladeks ja pearoogadeks!

Kas programm sobib mulle?

SD programm sobib sulle, kui soovid lõpuks õnneustda kaalu langetamises ja kaotada need viimased liigsed kilod. Programmis osalemiseks vajad rõõmsat meelt ja toidukaalu.

PROGRAMMI AJAL JA AJAGA!

SD PROGRAMM ON TÄIUSLIK TEILE, KUI SOOVID:

PROGRAMM SOBIB NII MEESTELE KUI KA NAISTELE!

Soovi korral saab rasvapõletamist treeninguga suurendada

Sinu muutus algab siit!

Saad ise otsustada, kas soovid kaalust alla võtta ainult dieediga või soovid oma kaalulangetustulemusi parandada olles füüsiliselt aktiivne. Saad kaasa jõusaali- ja kodutreeningu programme, mis on koostatud nii, et need sobivad algajatele ja edasijõudnutele.

Treening sisaldab ka juhendatud harjutusi ja juhendatud treeninguid algusest lõpuni. Saad trenni teha koos treeneriga! Nende abil saad lihtsasti lisada oma igapäevaellu füüsilist aktiivsus ja saada motivatsiooni.

Lisaks saad palju teadmist liikumisest ja toitumisest video vahendusel. Koduseks treeninguks soovitan hankida näiteks reguleeritavad hantlid ja treeninglindid!

Kui palju kaalu on programmi ajal võimalik langetada?

88% klientidest saavutavad oma eesmärgid 8 nädala jooksul, enamus kaotab kaalust vähemalt 5 kg, mõned 10 kg.

PROGRAMMI AJAL JA AJAGA!